9.10.2018

S nadějí předpokládáme, že náš pracovní portál AirJobs.cz už trochu znáte. Přesto možná nevíte, jaké výhody oproti jiným portálům nabízí. Shrneme si nyní jeho nejlepší funkce a poradíme vám, jak jej využít naplno.

V první řadě jsou naše nabídky volných pracovních pozic vždy aktuální. Nemusíte tudíž mít obavu z toho, že strávíte hodinu vymýšlením dokonalého motivačního dopisu, aby se vám potom nikdo neozval. Už jenom proto s námi máte větší šanci, že naleznete tu pravou práci s těmi pravými kolegy.

Inzerují u nás více než dva tisíce společností, které v současné době potřebují obsadit stovky pracovních míst. Kromě klasického třídění podle oboru, ve kterém se cítíte být „jisti v kramflecích“, a místa, kde byste chtěli pracovat, můžete nabídky práce filtrovat také podle svých časových možností nebo podle typu smluvní spolupráce, kterou byste preferovali.

Vysněný zaměstnavatel

Naší specialitou je nicméně možnost prohlížet si kompletní katalog firem, se kterými spolupracujeme. Dozvíte se o nich veškeré potřebné údaje a rovnou uvidíte výpis jejich aktuálních pracovních nabídek. Hned tak víte, jestli se náhodou neuvolnilo místo ve vaší oblíbené společnosti.

Pokud naopak žádnou vysněnou práci nemáte, doporučujeme si udělat kvíz „Poznej sám sebe“. V něm nám odpovíte na pár otázek a my vám rázem povíme, do jakého oboru se nejvíc hodíte. Nám třeba vyšlo, že umíme dobře pracovat s lidmi a hledat jim zábavnou práci!

Vysněný zaměstnanec

Stojíte na opačné straně tedy zastupujete firmu v pozici zaměstnavatele? Pak budeme rádi, když se u nás zaregistrujete a zdarma vypíšete inzeráty. Nové zaměstnance u nás najdou firmy všech velikostí, od skromných start-upů až po největší společnosti. V intuitivním prostředí AirJobs.cz můžete s uchazeči snadno komunikovat a třídit si jejich životopisy. Kromě toho vám rádi pomůžeme i nad rámec tohoto serveru, například s propagací vaší značky.

Jestli jsme v našem výčtu přece jen na něco zapomněli, dejte nám vědět. Přímo na hlavní stránce v pravém dolním rohu najdete chatovací okénko, ve kterém se s námi můžete poradit ohledně práce i používání serveru. Těšíme se na vaše dotazy, protože my už jsme si našli práci, která nás baví. Teď jste na řadě vy.

Najděte si práci, kterou budete milovat.